E-shopy a Prestashop

Čím dál více lidí nakupuje prostřednictvím internetu

V dnešní době se e-shop stává významným prodejním kanálem, proto se vyplácí věnovat mu dostatečnou péči při jeho vytváření.
Pokud má být tento kanál dostatečně konkurenceschopný, je třeba potenciálnímu zákazníkovi poskytnout více než jen prostý prodej. Žádoucí je například dostatek informací o produktu či případné recenze od již stávajících zákazníků.
Samozřejmě je toho mnohem více, co se dá udělat, aby se zákazníkům u vás dobře nakupovalo. Se vším vám rád poradím a poskytnu své know-how, abyste dosáhli kýženého výsledku při prodejích.
 

Používejte výhodné a zároveň ověřené systémy

Váš e-shop vyrobím na systému Prestashop. Jedná se o open source řešení pro internetový obchod a je zcela zdarma. Na tomto systému je postaveno již 270 tisíc online obchodů na celém světě. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších platforem pro elektronické obchodování. Tento systém lze nastavit pro jakékoli podnikání a nabízí širokou škálu šablon, je kompatibilní se všemi obrazovkami a přístroji.
S tímto systémem mám již více než 5 leté zkušenosti a dokážu vám poradit s jeho správným nastavením včetně všech náležitostí jako je například platební brána či doprava. Jsem schopen vám e-shop vyrobit na míru a pomůžu vám odlišit se od konkurence na trhu.
 

Dobrá grafika je k nezaplacení

K tomu, aby se potenciálnímu zákazníkovi u vás příjemně nakupovalo, rovněž velmi pomůže vhodná grafika. Tuto službu jsem vám také schopen zajistit.
Poradím vám, jaký vzhled by vašemu e-shopu vyhovoval nejlépe a dobře prodával váš produkt či službu. Je možné si u mě objednat zakázkovou grafiku na míru či lze zakoupit vhodnou šablonu.
 

Jsem vám k dispozici

Pokud jste tedy přesvědčeni, že e-shop je řešení právě pro vaše podnikání, neváhejte mne kontaktovat. Rád vám pomohu s budováním vašeho prodeje nejen v Rožnově pod Radhoštěm.