SEO a PPC

Dejte o sobě vědět a používejte kvalitní nástroje

Webové stránky či e-shop již máte zveřejněn, unikátní texty v nich doplněny a co dál? Dále jsou tu nástroje, kterými si můžete dopomoci k větší návštěvnosti a následnému prodeji. K základním pilířům patří SEO a PPC.

O co se jedná konkrétně?

SEO

Zkratka pochází z anglického „search engine optimalization“, což v češtině znamená optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o metodiku, která určuje, jak vytvořit a upravit obsah na webu, aby jej jednoduše našly automatizované vyhledávače na internetu. Cílem je dostat vaše stránky na první místa ve výsledcích hledání, která vám zajistí větší návštěvnost stránek.

Nejde tedy jen o kvalitní obsah vašich stránek, ale je třeba citlivě zapracovat klíčová slova, umět správně zacházet s titulky či nadpisy. Nastavení URL adresy dle SEO metodiky je také velkou výhodou.

Těchto nástrojů je spousta a chcete-li podle nich vytvořit své stránky či e-shop, stačí mne kontaktovat a rád vám pomohu s nastavením stránek dle principů SEO.

PPC

Tato zkratka také pochází z angličtiny a zní „pay per click“, což do češtiny překládáme jako plať za kliknutí. Jedná se o druh internetové reklamy a je oblíbená zejména tím, že za ni zaplatíte až ve chvíli, kdy na ni uživatel klikne. Výhodou je, že je měřitelná a planovatelná.

Také díky PPC lze získat lepší postavení ve vyhledávačích, jelikož i mezi nimi se váš inzerát zobrazí.

Máte-li zájem o konzultaci ohledně výše uvedených nástrojů, neváhejte mne kontaktovat. Jste-li z Rožnova pod Radhoštěm a jeho okolí, rád za Vámi dojedu na osobní schůzku, kde vše nezbytné probereme.