Webové stránky a WordPress

Webové stránky vám pomohou se zviditelnit

To je známá věc, ale jak zaujmout potenciálního zákazníka a přesvědčit jej ke kontaktu? Nejčastěji je to koktejl hodnotného obsahu, atraktivního vzhledu a snadného prohlížení stránek. Pomohu vám namíchat jednotlivé složky tak, aby vše vedlo k větší návštěvnosti a podpořilo prodej vašeho produktu.

Co je to WordPress?

Pracuji s redakčním systémem WordPress, který je celosvětově známým produktem. Jedná se o již zavedený systém od roku 2001, na jehož vývoji se neustále pracuje, vznikají nové aktualizace a moduly. Jeho výhodou je, že je zdarma, takže vás k ničemu nezavazuje.

V ČR se jedná o nejvíce rozšířený redakční systém. Je oblíben díky svému jednoduchému ovládání. Jelikož je tento produkt neustále obnovován a rozšiřován, je možné si stáhnout další funkce, které budete průběžně potřebovat. Snadné a intuitivní je i ovládání administrace, do systému lze vkládat fotografie, vpisovat texty či nahrávat soubory.

Vzhled se nevyplácí podceňovat

S grafikou Vám také pomohu. Můžete si u mě objednat grafický návrh na míru, nebo můžeme použít levnou šablonu, dokonce můžeme použít šablonu zdarma.

Jakým způsobem budeme navrhovat vaše webové stránky, záleží na vašich potřebách. Rozhodně by vzhled vašich stránek měl korespondovat s jejich obsahem, aby vypadaly co nejpřirozeněji.

Nezapadněte do šedého průměru, buďte zapamatovatelní!

Využijte toho, že i v Rožnově pod Radhoštěm a jeho okolí můžete využít služeb webového specialisty, který vše udělá za vás.